הופעות חיות

קובי עוז

טיפקס ריקודי עמבה

הלהקה האגדית חורשת את הבמות יותר משלושה עשורים, לתדהמת הקהל שמכיר את כל השירים. ויש מצב שתזהו בלהיטים שלל מסרים קריצות וחיוכים. הסולן קובי אוז מוביל חגיגת ענק עם סט ליסט של כל הלהיטים: "בתוך נייר עיתון" ,"סמי וסומו", "איזה עולם", "יושבים בבית קפה", "שלוש בלילה", "התחנה הישנה", "הרבי ג'ו כפרה" ועוד שירים זכורים לטוב שלא מפסיקים להיות מושמעים והפתעות כולל שלל דואטים עם הרכש החדש – הזמרת והיוצרת צליל קליפי – למשל "כשאני איתך אני כמו דג", "מי הפרובינציאל", "פרח השכונות", "למה הלכת ממנו?" ועוד... הלהקה מופיעה במשך כ- 80 עד 90 דקות עם ההרכב האנרגטי ביותר של טיפקס בכל הזמנים: שבעה פרפורמרים וירטואוזים שנותנים את הנשמה ואוהבים את הבמה. צילום : רונן אקרמן

 
מוש בן ארי

מוש בן ארי

מופעי הלהקה הידועים של מוש חרכו במות מקצה אל קצה עם חגיגה צבעונית ושמחה של צלילים וקולות מרחבי העולם שצברה לה קהל מעריצים אדוק שמתאפק כבר שנה כדי לקבל את מנת האנרגיה הבן ארית.
כבר למעלה מ 20 שנה שבן ארי נמנה בין היוצרים המשפיעים ביותר במוזיקה הישראלית. מי שהביא סאונד חדש בנגינתו הייחודית שהייתה לפורצת דרך בנוף המוזיקה הישראלית, הוא שילב כלים נדירים וסגנונות הישר ממסעות ברחבי העולם והוביל גל חדש של מוזיקה שהיום היא בלתי נפרדת מפס הקול הישראלי. במופע הלהקה ממשיך בן ארי את החגיגה כמו שרק הוא יודע עם כל הלהיטים הגדולים מכל השנים. בין השירים שיבוצעו להיטי ענק של בן ארי כמו: אח שלי מתחתן, את שומעת,אנצל, משא ומתן, את, יה, הנה הוא בא,  כמו בחיים,  Jah is on, דרך, בטח שאבוא, פתאום, מתנתשמיים,  הלאהמכאן, עד שתבואי, אספר לך הכל, ממריאים, ואיך שלא,שיר למעלות, זיכרון אחד מושלם, ועוד
במופע המשובח הוא חוזר למקורות ולוקח את הקהל למסע בין סגנונות מוזיקליים שונים שהפכו לסימן ההיכר שלו, שכל אחד מהנגנים מוסיף כלי וצבע ייחודי שיוצרים עושר מוזיקלי סוחף. בואו להתפרק ולשמוח במופע שיעניק לכם שעתיים של ניתוק מהמציאות בלב, ברגש ובטאצ' הייחודי של האחד והיחיד מוש בן ארי.
צילום: שלומי פינטו.


 
ANNA RF

ANNA RF

חגיגה אתנית אלקטרונית המשלבת כלי נגינה מסורתיים - קמנצ'ה פרסי וסאז תורכי עם סאונד אלקטרוני בועט ומקפיץ. עם מעל למאה מיליון צפיות בעמוד יו - טיוב אי אפשר להתווכח. הופעה של ANNA RFהיא פשוט חגיגה של שחרור והנאה! משהו בין חתונה בכורדיסטאן לרייב בגואה לחפלה של צהרי היום באיסטנבול. מוזמנים להצטרף לטירוף חושים הזה.

 
 טרומפלדוב - TrumpelDov

טרומפלדוב - TrumpelDov

התחיל כקולקטיב דיג'ייז שקם בגליל העליון ב 2009, מהראשונים שהביאו סאונדים אקזוטיים אסליים, צלילים מחשמלים מן המזרח הקרוב, צפון האפריקה, הסהר הפורה, מהקווקז ואסיה הקטנה, כל זה במסיבות שחינכו דורות של מאזינים והשאירו חותם עז. היום אחרי קילומטראז' של 10 שנים גם במיטב הבארים והמועדונים בתל אביב, באירועים פרטיים ובמסיבות שטח, טרומפלדוב שועל וותיק של חפלות Global Beats, מביא מוזיקה מזיזה מכל העולמות - ים תיכוני, אלקטרו-אוריינטלי, בלקני, אפרו-לטין, גרוב, סווינג... תקלוט עשיר, מחדש, מגוון ומעיף.

 
 טרומפלדוב - TrumpelDov

"שירת השבט" עם אורי יבור וסנדרין סנטאל

מוזמנים לקבל את השבת יחד עם המוסיקאים של "שירת השבט" אורי יבור וסנדרין סנטאל. נתחבר אל עצמנו דרך שירה רפטטיבית של שירי ברכה ומסורת, שירים ישראליים ושירי לב המלאים בכוונה להעלות את הרוח. המשתתפים מוזמנים להצטרף בשירה וכוונה ויחד לנוע אל פתיחת הלב, שמחה, שחרור והרפיה. אורי יבור הוא מוסיקאי מולטי אינסטרומנטלי, מוביל מעגלי שירה ומטפל הוליסטי בצלילים. הבעלים של חברת "צלילים חיים" המייצרים תוכן מוסיקלי מרפא והיוזם והיוצר של "שירת השבט". סנדרין סנטאל מוסיקאית מחוננת עם חיוך כובש, מנגנת על מיתרי הלב בשלל כלים: כינור וגיטרה וכמובן קולה הממיס והשובה לבבות.