ההנהלה

שרון אלון - מנכ"ל תפעולי מלונות אפריקה ישראל

שרון אלון
מנכ"ל מלונות אפריקה ישראל

שרון אלון, (45) בעל ניסיון רב בתחום המלונאות בישראל, התחיל את דרכו ברשת מלונות פתאל לפני כ-15 שנים וכיהן במגוון תפקידים בכירים. כאשר בתפקידו האחרון היה למנהל אזור המרכז של הרשת והיה אחראי בין השאר על פתיחת מלונות חדשים.

 
אסף בן דב - סמנכ"ל שיווק ומכירות

אסף בן דב
סמנכ"ל שיווק ומכירות

בוגר תואר ראשון במדעי החברה באונ' בר אילן , תואר שני במנהל עסקים במכללת ר"ג ודיפלומה במנהל בתי מלון מטעם הטכניון ומלונות אפריקה ישראל.
החל את הקריירה המלונאית שלו ברשת הולידיי אין ( קראון פלזה היום ) ב1996 ועד שנת 2004 כמנהל תיירות פנים רשתי. בשנת 2005 הצטרף לרשת מלונות פתאל  החל כמנהל מכירות והחל משנת 2009 כיהן בתפקיד מנהל מכירות פנים ארצי ותשואת אזורי נופש  עד סוף 2019.
אסף, נשוי למירב + 4 ילדים.

 
רן אזשי – סמנכ"ל כספים

רן אזשי
סמנכ"ל כספים

רן החל את דרכו בקבוצת אפריקה ישראל בשנת 2008. מילא שורה של תפקידים ניהוליים, כאשר האחרון שבהם היה מנהל כספים וחשבות של חברת אפריקה ישראל נכסים בע"מ. בוגר תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות, המרכז האקדמי רופין ותואר שני במנהל עסקים התמחות במימון, המסלול האקדמי המכללה למנהל.

 
 רונן כהן – סמנכ"ל משאבי אנוש

רונן כהן
סמנכ"ל משאבי אנוש

רונן , בוגר תואר ראשון במנהל עסקים משלוחת אוניברסיטת דרבי ותואר שני במשאבי אנוש מאוניברסיטת תל אביב. החל את הקריירה המלונאית שלו ברשת הייאט הבינלאומית בה מילא שורה של תפקידים במשך 8 שנים , האחרון שבהם ראש אגף משאבי אנוש. לאחר מכן שימש רונן כסמנכ"ל מלון גולדן טוליפ ים המלח וכמנהל התפעול של מלון מרידיאן ים המלח . בין השנים 2010 ל 2016 מונה רונן למנהל משאבי אנוש רשתי של רשת מלונות פתאל . בתפקידו האחרון שימש כסמנכ"ל משאבי אנוש של חטיבת הדיור המוגן היוקרתית של קבוצת עזריאלי.

 
אורי אביגדורוב- מנהל מערכות מידע

אורי אביגדורוב
מנהל מערכות מידע

 עידית לוי סימון - מנכ"לית מלון קראון פלזה ת"א סיטי סנטר

עידית לוי סימון
מנכ"לית מלונות אזור תל אביב 

בעלת תואר משולב של שפה, ספרות ערבית והיסטוריה של המזרח התיכון, בעלת ניסיון של למעלה מ-20 שנה בענף המלונאות. עידית סימון נכנסה לתפקיד מנכ"לית מלון קראון פלזה ת"א סיטי סנטר לאחר שכיהנה בשנים האחרונות במספר תפקידים במלון קראון פלזה ת"א, כשהאחרונים שבהם סמנכ"לית ומנהלת התפעול של המלון. עד למינוי זה שימשה עידית כמנכ"לית אשכול קראון פלזה ת"א סיטי סנטר ומלון אינדיגו ת"א .
 
אלון שאול – מנכ

אלון שאול
מנכ"ל מלון VERT ים המלח

אלון בעל תואר הנדסאי תעשיה וניהול, החל את דרכו המלונאית לפני 16 שנה ומאז כיהן במגוון תפקידי ניהול ברשתות השונות. לתפקידו הנוכחי, מנכ"ל קראון פלזה ים המלח, נכנס אלון לאחר שכיהן כסמנכ"ל התפעול של מלון קראון פלזה תל אביב סיטי סנטר, מלון קראון פלזה ים המלח ומנכ"ל אשכול מלונות חיפה.

 
שמעון כהן - מנכ

שמעון כהן
מנכ"ל מלון Bayview חיפה

שמעון הינו בעל תואר ראשון בכלכלה וניהול של האוניברסיטה הפתוחה וניסיון של 26 שנים בענף המלונאות. לאחר 10 שנים בהן שימש כמנכ"ל מלון נוף בחיפה, הצטרף לרשת בשנת 2014 ולאחרונה מונה למנכ"ל מלון Bayview חיפה.

 
אורי כהן- מנכ

אורי כהן
מנהל מלון אינדיגו תל אביב

אורי החל את דרכו המלונאית בקבלה במלון קראון פלזה תל אביב סיטי סנטר לפני יותר מעשר שנים ובהמשך שימש כסמנכ"ל המלון וסמנכ"ל קראון פלזה תל אביב על הים . עם הצטרפותו של מלון אינדיגו לרשת מונה למנכ"ל המלון החדש. כבוגר לימודי הוראה ומשחק, אורי אוהב להעביר הדרכות שירות והכנסת אורחים במלונות הרשת.

 

אושרת וזאנה 
מנכ"לית מלון VERT לגון נתניה

בעלת תואר ראשון במנהל עסקים במכללת רופין, עם התמחות בניהול עסקי מלונאי מאוניברסיטת בר אילן. החלה את הקריירה המלונאית לפני 20 שנה ברשת מלונות טמרס בשורה של תפקידים, החל משנת 2010 שותפה להקמת המותג ווסט , וכיהנה כמנכ"לית מלון ווסט תל אביב, ווסט אשדוד. כיהנה כמנכ"לית קומפלקס מלון דניאל הרצליה ומלון הספא שיזן. משנת 2017 פתחה ומכהנת כמנכ"לית מלון VERT לגון נתניה, אשר הצטרף לקבוצת אפריקה ישראל .

 

יוסף כהן
מנכ"ל מלון קראון פלזה ת"א

יוסף החל את דרכו ברשת בשנת 2013 במסגרת לימודיו לתואר ראשון בניהול מלונאות ותיירות. במהלך 8 שנות עבודתו בחברה עבד באגף מזון ומשקאות ובעיקר באגף חדרים כאשר הוא סולל את דרכו מאחראי משמרת קבלה עד לתפקיד ראש אגף חדרים במלון קראון פלזה סיטי סנטר. במקביל לעבודתו השלים יוסף את לימודי התואר השני במנהל עסקים, והינו בוגר תוכנית המנהלים של הרשת NEXT GENERATION.

 


סוזן האריש
מנכ"לית מלון VERT אילת

סוזאן תושבת דימונה ,כיום מתגוררת באילת , את הקריירה המלונאית התחלתי ברשת מלונות ישרוטל לפני כ 15 שנים במהלכם ביצעה שורה של תפקידים החל ממנהלת יחסי ציבור, ועד לניהול קבלה ואגף חדרים במלונות היוקרה של הרשת. לרשת קראון פלזה התקבלתי לפני כ-4 שנים בתפקיד סמנכ"לית ובמהלך חצי שנה אחרונה קבלתי את תפקיד מנכ"לית המלון .